Навчальна база

Товмаш Анатолій Миколайович заступник начальника школи з навчально-виробничої та виховної роботи

 

 

 

 ТОВМАШ

 

Анатолій Миколайович

 

Начальник філії "ЦПРП" ПАТ УЗ

 

 

 


 Бульченко Сергій Миколайович старший майстер виробничого навчання


 

БУЛЬЧЕНКО 

Сергій Миколайович

Заступник начальника філії "ЦПРП" ПАТ УЗ з НВВР

 

 

 


 Форостян Олександр Петрович методист

 

 

ФОРОСТЯН

Олександр Петрович

Заступник начальника філії "ЦПРП" ПАТ УЗ з НР

 

 

 

 


  Форостян Віталій Олександрович викладач 1 категорії

 

 

ФОРОСТЯН

Віталій Олександрович

 Методист 

 

 

 

 


Пархоменко Світлана Іванівна секретар навчальної частини

 

 

 Пархоменко

Світлана Іванівна

Секретар навчальної частини

 

 

 

 

 


 Коротченко Л І

 

Коротченко

Людмила Іванівна

Старший інспектор з кадрів

 

 

 

 

 


 

 

Ященко Федір Олексійович викладач вищої категорії

 

Ященко

Федір Олексійович

Викладач

 

 

 

 

 


Слюсар Анатолій Петрович викладач 1 категорії

 

 

Слюсар

Анатолій Петрович

Викладач

 

 

 

 


 Товмаш Артем Анатолійович викладач

 

Товмаш

Артем Анатолійович

Викладач

 

 

 

 

 

 


 Товмаш Юлія Володимирівна Викладач

 

Товмаш

Юлія Володимирівна

Викладач

 

 

 

 


 Мозговий Сергій Миколайович викладач

 

Мозговий

Сергій Миколайович

Викладач

 

 

 

 


 Гринь Сергій Васильович викладач 2 категорії

 

 

Гринь

Сергій Васильович

Викладач

 

 

 

 


 Козир Василь Миколайович викладач 1 категорії

 

 

Козир

Василь Миколайович

Викладач

 

 

 

 


 Кисіль Зоя Миколаївна Викладач

 

 

Кисіль

Зоя Миколаївна

Викладач

 

 

 

 


 Форостян Ніна Леонідівна старший інспектор з кадрів

 

 

Форостян

Ніна Леонідівна

Викладач

 

 

 


 Білостоцький Василь Олександрович викладач 2 категорії

 

 

Білостоцький

Василь Олександрович

Викладач

 

 

 

 


Репетій Михайло Павлович майстер виробничого навчання 2 категорії 

 

 

Репетій

Михайло Павлович

Викладач

 

 

 

 


 

Павленко Олександр майстер виробничого навчання 2 категорії

 

 

Балковий

Андрій Миколайович

Старший майстер в/н

 

 

 

 


 Балковий Андрій Миколайович майстер виробничого навчання

 

 

Павленко

Олександр Вікторович

Майстер в/н

 

 

 


 Макаренко Олександр Іванович майстер виробничого навчання 2 категорії

 

 

Макаренко

Олександр Іванович

Майстер в/н

 

 

 

 

 


 Коваль Дмитро Андрійович майстер виробничого навчання

 

 

 

Коваль

Дмитро Андрійович

Майстер в/н

 

 

 

 


 Бульченко Олександр Сергійович майстер виробничого навчання

 

 

Бульченко

Олександр Сергійович

Вихователь

 

 

 

 

 


 Лівератос Діонісій Леонідович вихователь

 

 

Лівератос

Діонісій Леонідович

Вихователь

 

 

 

 

 


 

 

Ященко

Федір Олексійович

Викладач

 

Слюсар

Анатолій Петрович

Викладач

 

Товмаш

Артем Анатолійович

Викладач

 

 

Товмаш

Юлія Володимирівна

Викладач

 

Мозговий

Сергій Миколайович

Викладач

 

Єлічев

Дмитро Дмитрович

Викладач

 

Ткаченко

Валерій Степанович

Викладач

 

Гринь

Сергій Васильович

Викладач

 

Клочко

Петро Кирилович

Викладач

 

Козир

Василь Миколайович

Викладач

 

Кисіль

Зоя Миколаївна

Викладач

 

Форостян

Ніна Леонідівна

Викладач

 

 

 

Білостоцький

Василь Олександрович

Викладач

 

 

Балковий

Андрій Миколайович

Старший майстер в/н

 

Павленко

Олександр Вікторович

Майстер в/н

 

Смірнов

Ігор Михайлович

Майстер в/н

 

Репетій

Михайло Павлович

Майстер в/н

 

Макаренко

Олександр Іванович

Майстер в/н

 

 

Коваль

Дмитро Андрійович

Майстер в/н

 

 

Карпич

Олександр Михайлович

Майстер в/н

 

Бульченко

Олександр Сергійович

Майстер в/н

 

 

Шморгун

Валентина Григорівна

Вихователь

 

Лівератос

Діонісій Леонідович

Вихователь

Напишіть нам

Наші гості



счетчик посещений